DuyurularGündemİş İlanlarıTüm Kategoriler

ÇOMÜ HASTANESİ OPTİSYEN ALIYOR!

Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi(ÇOMÜ) optisyen alıyor. 9 Kasım 2020 tarihli Resmi Gazete’de Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi(ÇOMÜ) Sağlık Araştırma Uygulama Hastanesi’nde istihdam edilmek üzere sağlık personeli ilanı yayımlandı. İlanda yer alan bir çok sağlık personelinin yanı sıra Sağlık Teknikeri unvanıyla optisyen de yer aldı.

İşte İlanda Yer Alan Optisyenlik Kadrosu

Geçtiğimiz aylarda 10 Nisan 2020 tarihli sağlık personeli alımında diğer sağlık personeli alanında optisyen alımı gerçekleştiren ÇOMÜ Hastanesi bu defa Sağlık Teknikeri unvanıyla optisyen alıyor.İlan hakkında tüm detaylı bilgiye ÇOMÜ resmi internet sitesinden ulaşabilirsiniz.
http://personel.comu.edu.tr/

İlan Tarihi : 09/11/2020 tarihli ve 31299 sayılı Resmi Gazete

Son Başvuru Tarihi : 23/11/2020 (Dahil)

BAŞVURU ŞEKLİ, YERİ VE ZAMANI

 • Başvurular elektronik ortamda alınacaktır.
 • Adayların https://4bilan.comu.edu.tr/ adresinden başvuru yapılacak pozisyon için gerekli evrakları sisteme eksiksiz olarak yüklemesi ve başvuru işlemini tamamlaması gerekmektedir. Şahsen veya posta yolu ile yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.
 • Adaylar ilan edilen pozisyonlardan sadece birine başvurabilecek olup birden fazla pozisyona başvuru yapamayacaktır.
 • Başvuru süresince mevcut başvuruda güncelleme yapılabilecek olup tüm sorumluluk kişiye aittir. (Yanlış/Eksik belge yükleme, farklı mezuniyetle başvurma, yanlış pozisyona başvurma vb.)
 • Adayların KPSS puan türü, yılı ve puanı ÖSYM WEB Servisleri aracılığı ile alınacaktır. İlgili pozisyon için istenen KPSS puan türü ve yılı uygun olmayan adaylar başvuru yapamayacaktır.
 • Ortaöğretim Mezunları; Lise mezuniyet belgelerini başvuru sistemine yüklenmesi gerekmektedir.
 • Yükseköğretim Mezunları; Yükseköğretim Mezuniyet Belgeleri YÖKSİS kayıtlarından çekilecektir. YÖKSİS kayıtlarında yer almayan Yükseköğretim Mezuniyet Belgeleri için adaylar mezun olduğu Üniversite ile iletişime geçerek mezuniyet kayıtlarını YÖKSİS’e eklettirdikten sonra başvuru yapabileceklerdir.
 • Adaylar deneyim için E-Devletten alacakları barkodlu SGK Hizmet Dökümünü (Meslek kodunu gösterir) veya Kurumundan alacağı çalışma süresini ve unvanını açıkça belirtir ONAYLI çalışma belgesini yüklemeleri gerekmektedir. Staj süreleri mesleki deneyim olarak kabul edilmeyecektir.
 • Sertifika istenilen pozisyonlar için; ilan başvuru süresi içinde alınan sertifikalar kabul edilmeyecektir.
 • Başvuru süresi içerisinde, ilan edilen pozisyonlar için herhangi bir ön değerlendirme yapılmayacaktır. İlan süresi bitimi itibariyle her bir pozisyon için (Eczacı hariç) KPSS puanı en yüksek adaydan başlanarak başvurular kontrol edilecek ve kontenjan dahilinde ASIL ve YEDEK listesi belirlenecektir.
 • Kontenjan dahilinde belirlenen ASIL ve YEDEK dışında kalan başvurular değerlendirmeye alınmayacaktır.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu